ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye Szeged

Munkaterület: Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni és rendelkezel középfokú angol nyelvtudással?

Ha a válaszod IGEN, olvass tovább, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával, valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén.

Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Meglévő és új ügyfelekkel való együttműködés
  • Telefonon, e-mailen, történő ügyintézés, problémakezelés
  • A megrendelő orvosokkal való napi operatív kapcsolattartás
  • Megrendelések nyomkövetése és feldolgozása
  • Ügyfél elégedettség biztosítása
  • Együttműködés az értékesítési és a fogtechnikai csapattal

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel..

  • Aktív középfokú angol nyelvtudással
  • Minimum középfokú végzettséggel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Innovációra nyitott, dinamikus, talpraesett és sokoldalú gondolkodásmóddal
  • Jó kommunikációs képességgel szóban és írásban egyaránt

Előny, de nem feltétel:

  • Fogtechnikusi vagy röntgenasszisztensi végzettség
  • Egyéb nyelvismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Perspektivikus munkahely
  • Fiatalos és lendületes munkahely / szuper csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz és motivációs levél csatolásával:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Budapesti székhelyükre BACK OFFICE MANAGER munkatársat keresünk. Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz! Mire számíts, ha csatlakozol csapatukhoz? Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Ha úgy érzed, tudsz azonosulni velünk és rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapjainkban, Nálunk a helyed!

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Megbízónk egy KKV szektorra optimalizált, virtuális vállalkozás inkubátor megoldást kínáló vállalkozás központ, melynek feladata a kutatói és az üzleti szféra összekapcsolása. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva