SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartására

kollégát
Elvégzendő feladatok:
  • Hőre lágyuló műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása
  • Kopó és tartalék alkatrészek cseréje a gyártási hibák elkerülése érdekében
  • A termelés során felmerült szerszámhibák okának felderítése, javító intézkedések kezdeményezése, a rajzdokumentációk átnézése
  • A javított alkatrész beillesztése a gyártó szerszámba
  • Szerszámtakarítás
  • Gyártás előkészítés: a szerszám kikészítése a géphez a gyártási terv alapján
Amivel szeretnénk, ha rendelkeznél:
  • Középfokú műszaki végzettség (fémipari, géplakatos)
  • Minimum 3 éves szakmai jártasság
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Műanyag hőre lágyuló fröccsöntő szerszámok ismerete
  • Meleg csatornás, hidraulikus magmozgatású szerszámok ismerete
  • 4 műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
  • Forgácsolási tudás (esztergálás)
  • Szerszámkészítő végzettség
Juttatások:
  • Piacképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Cafetéria
  • Bejárástámogatás
Munkaidő:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben érdekel a pozíció, a JELENTKEZÉS gombra kattintva töltsd fel frissített önéletrajzod.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Modern munkakörülményekre vágysz? Arburg? Engel? Krauss Maffei? ...Nem görög istenek neveit soroltuk fel a fentiekben... Ha tudod miről szól a fröccsöntők élete, dönts mellettük! Halásztelki partnerünk műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Fiatalos csapatukat szeretnék bővíteni egy tapasztalt kollégával az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 17 nap múlva