KEY ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.

Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

Feladatok:
  • Meglévő ügyfélkörrel aktív kapcsolattartás
  • Ügyfélspecifikus promóciós stratégiák kidolgozása, hatékonyságának elemzése
  • Ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések és utánkövetés
  • Az üzletláncok raktáraiban a teljes választék rendelkezésre állásának ellenőrzése
  • Személyesre szabott bolti kóstolók megszervezése, ellenőrzése és értékelése a marketinggel együttműködve
  • Szoros együttműködés a vállalat más társosztályaival
  • A versenytársak promóciós tevékenységeinek figyelemmel követése
  • Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat Key account manager pozícióban FMCG-ben
  • Aktív kapcsolati háló a legnagyobb kereskedelmi láncok egyikével: Tesco, Spar, Lidl, Aldi, Penny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Ügyfélorientált szemléletmód
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalati háttér
  • Piacképes alapbér mellett havi bónuszrendszer
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges autó, mobiltelefon, laptop) magánhasználatra is
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerületi központ
  • Parnerlátogatás során országos munkavégzés

Amennyiben ajánlatok felkeltette érdeklődését, kérjük frissített szakmai önéletrajza benyújtásával küldje el pályázatát a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Heves megye

Kihívást lát az új partnerek felkeresésében, tárgyalások lebonyolításában mindezt agrár területen? Erős műszaki vénával rendelkezik és szakmailag kiváló a tudása a gépek terén? Ebben az esetben a tökéletes pozíciót szeretnénk Önnek ajánlani. Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Heves és Szolnok területére MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Békés megye

Kihívást lát az új partnerek felkeresésében, tárgyalások lebonyolításában mindezt agrár területen? Erős műszaki vénával rendelkezik és szakmailag kiváló a tudása a gépek terén? Ebben az esetben a tökéletes pozíciót szeretnénk Önnek ajánlani. Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Békés és Csongrád megye területére