KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy piacvezető cégnél elhelyezkedni?  Rendelkezel könyvelői végzettséggel? Precíz és megbízható munkavégzés jellemző Rád?

Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed.

Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

(JUNIOR ÉS SENIOR POZÍCIÓKBA)

Munkavégzésed során az alábbi feladatokra számíthatsz:
  • A cégcsoporthoz tartozó társaságok napra kész könyvelési feladatainak ellátása. Számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (vevő-, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Tárgyi eszköz-nyilvántartások vezetése és készletezése
  • Különböző kimutatások elkészítése
  • Adófolyószámla egyeztetések
  • Egyéb adminisztrációs teendők
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Szakirányú végzettség
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
Előny,de nem feltétel:
  • Vállalati oldalon szerzett tapasztalat
  • ERP rendszer ismerete
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
Munkavégzés helye:
  • 1013 Budapest, Krisztina körút 39.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias hangulatú vállalatnál? Fontos számodra a napi szintű angol nyelvhasználata? Erősséged az önálló szakmai döntéshozatal? Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnercégünk egy multinacionális festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Partnerünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Ügyfelünk jelenleg munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 17 nap múlva