MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás / -ellenőrzés

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Minőségügyi csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése
  • A minőségbiztosítási csapat munkájának felügyelete és irányítása
  • A termelés támogatása minőségbiztosítással összefüggő kérdésekben
  • Folyamatos minőségfejlesztés
  • Hatékonyságnövelés, selejtcsökkentés
  • A cég képviselete belső és külső auditok során
  • Riportálás a cégvezetés felé
  • EHS tevékenység koordinálása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat és 3 év vezetői tapasztalat
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási rendszerek, szabványok ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás

Juttatások:

  • Felsővezetői alapbér
  • Üzemanyagkártya
  • Béren kívüli juttatások
  • Éves bónusz
  • Költözés esetén albérlettámogatás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar ÉS angol VAGY német nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Somogy megye

Partnerünk osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk egy kanadai hátterű, autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Minőségbiztosítás / -ellenőrzés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki területen végeztél? Belekóstoltál már a minőségügyi folyamatokba? Szívesen alapoznád meg a szakmai karriered autóipari környezetben? Mindenképp olvass tovább, mert ez a TE pozíciód! (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva