MINŐSÉGELLENŐR

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Debrecen

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:
  • A termékspecifikációkban rögzített minőségi követelményeknek való megfelelés termelés alatti biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
  • A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel kísérése, folyamatos kezdeményező együttműködés a termelő műszakkal a minőségjavítás érdekében
  • Gyártásközi ellenőrző mérések elvégzése az érvényben lévő utasítások szerint
  • Nem megfelelősség esetén mintázásban és zárolásban való részvétel
  • Nyersanyagok minőségi átvétele

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Microsoft Excel és Word ismeret
  • Több műszakos munkarend, illetve folyamatos műszak vállalása
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Határozottság, önállóság
  • Minőségbiztosításban, laboratóriumi mérések terén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt pótlékok
  • Utazási költségtérítés
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Béren kívüli jutattás

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra az önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás / Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai munkatársakat keresnek Budapestre és Mezőkövesdre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Finomlemez megmunkálással foglalkozó tiszaalpári Ügyfelünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva