CUKRÁSZVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Pest megyei partnerünk keresi csapatuk új tagját

pozícióba.
Feladatok:
  • Cukrászat teljes körű vezetése, kollégák koordinálása
  • Megfelelő minőségű és mennyiségű termékek biztosítása
  • Részvétel új termékek bevezetésében, illetve meglévő receptúrák felülvizsgálatában
  • Munkabeosztás elkészítése, szabadságolások kiadása
  • Közvetlen részvétel a termelő folyamatban
Elvárások:
  • Cukrász végzettség
  • Cukrászüzem/cukrászat vezetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Kreatív, lendületes szemlélet
  • B-kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Alapbér mellett prémiumrendszer
  • Céges autó magánhasználatra
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben rendelkezik a megfelelő kompetenciákkal és kíváncsi a részletekre, küldje el szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás / Idegenforgalom | Pest megye

Közétkeztetéssel, ételkiszállítással (pl. Béres Alexandra Súlykontroll) és kényelmi termékek gyártásával foglalkozó, több, mint 13 éves, pénzügyileg stabil megbízónk keres főzőkonyhájába munkatársat KÖZÉTKEZTETÉSI KONYHAVEZETŐ pozícióba. A pozíció nem konyhafőnöki, séf vagy vezető szakács! A főzések szervezésén kívül a teljes termelés, tálalás, sokkolás, csomagolás, élelmiszerbiztonság és a telephely üzemeltetésével kapcsolatos irányítási és ellenőrzési feladatokat is tartalmaz, szükséges a rendkívül komplex tevékenység átlátása nap mit nap, hétről hétre. Cégünknek hosszú távú, megkötött, fix szerződései vannak, az ügyfélelégedettség igen magas az általunk készített ételekkel, és a szolgáltatásunkkal kapcsolatban. A NÉBIH vizsgálat alapján főzőkonyhánk benne van a felső 3%-ban, ami egy visszajelzés a folyamatos kiváló minőséget előállító kollégák részére. Kollégáink egy része hosszú évek óta velünk dolgozik, hiszen az a célunk, hogy mindenkinek megbízható munkahelyet, hosszú távú, biztos megélhetést biztosítsunk.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Magánszakács állás Mosonmagyaróváron! Ez egy érdekes lehetőség! Te lennél privátséf? Ha kellő tapasztalattal rendelkezel a gluténmentes, laktózmentes, tradicionális ételek elkészítésében, jól ismered a világ konyháit főként a keleti ízvilágot akkor ez a Te lehetőséged, hogy kipróbáld magad az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva