PÁLYÁZATÍRÓ ÉS PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy modern és színvonalas környezetben dolgozni?

Nyitott és fejlődőképes személyiséged van?

Ha a válaszod IGEN, az alábbi pozíció Neked szól.

Partnercégünk több mint 13 éves pályázatírói és projektmenedzsmenti múlttal rendelkezik. Partnereik között megtalálhatóak a kis- és középvállalkozások, önkormányzatok, civil szervezetek, egyházak, mezőgazdasági termelők is.

Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:
  • Meglévő projektek kezelése
  • Pályázatok követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Beruházások követése, elszámolások összeállítása
  • Részvétel helyszíni ellenőrzéseken ( esetenként, és többnyire Debrecen környékén)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott, fejlődni képes személyiség
  • Számítógép felhasználói szintű használata
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Home Office lehetőség
  • „Családbarát munkahely” (2016), „Apabarát munkahely” (2015), „Legjobb Női munkahely” (2014)
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern, színvonalas irodai környezet
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed az alábbi "JELENTKEZÉS"  gombra kattintva adhatod le jelentkezésedet, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Partnercégünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg leendő kollégájukat keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Heves megye

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol lehetőséged van szakmai fejlődésre? Pontosság és precizitás jellemző a munkavégzésedre? Ne keress tovább, ezt a pozíciót Neked találták ki! Partnerünk 18 éve Magyarországon működő belga tulajdonú bútorgyártó cég, bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva