IT ÜZLETI ELEMZŐ (OFFICE 365)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük, hogy ügyfeleik teljesítményét tartósan javítsák. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul.

Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keres, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatja magát egy összeszokott csapat tagjaként, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

IT ÜZLETI ELEMZŐ (Office 365)
Feladatok:
  • Üzleti igények felmérése, megértése, rendszerezése és a követelmények elemzése,
  • Informatikai megoldások funkcionális tervezése az üzleti igények mentén,
  • Gyűjti, priorizálja a fejlesztési igényeket, hibákat, lefordítja és egyezteti a szállítókkal (külső vagy belső fejlesztés),
  • Alkalmzások release menedzsmentje és változások kezelése,
  • Kommunikáció a változásokról,
  • Tesztesetek definiálása és elvégzése, tesztelés menedzsment alkalmazás oldalon,
  • Service területek kiemelt IT és alkalmazás oldali támogatása (projektcontrolling, pénzügy, HR, Facility management, stb.).
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Üzleti alkalmazás üzemeltetésben szerzett tapasztalat, vagy valamilyen üzleti alkalmazás támogatásában szerzett tapaszatalat (pl. pénzügyi rendszer, HR rendszer, számlázó rendszer, CRM rendszer),
  • 2-3 éves tapasztalat Office 365-ben (Outlook, Teams, Sharepoint),
  • Sharepoint környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal történő egyeztetéshez).
Előnyök:
  • IT Business Analyst tapasztalat,
  • AWS környezet ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Egészségbiztosítási szolgáltatások,
  • Évi 30 napos szabadság életkortól függetlenül,
  • Home office lehetőség.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!