ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (OFFICE 365)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük, hogy ügyfeleik teljesítményét tartósan javítsák. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul.

Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keres, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatja magát egy összeszokott csapat tagjaként, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (O365)
Feladatok:
  • Az O365, a projektmenedzsment rendszerek és az MS Dynamics 365 CRM rendszerek üzemeltetése: rendszeres frissítések, karbantartások, technikai beállítások, integrációk menedzselése,
  • A felhasználói igények folyamatos kiszolgálása, a rendszerrel kapcsolatos felhasználói TopDesk bejelentések, igények megoldása,
  • A vállalat belső céges kommunikáció és tudásmegosztó csatornák működésének biztosítása és folyamatos gondozása,
  • Együttműködés a fejlesztésekben, kapcsolódó dokumentációk elkészítésében, tervezési és tesztelési feladatokban,
  • Az érintett rendszerelemek felügyelete, monitorozása; eseménymenedzsment,
  • A kapcsolódó incidens-, probléma- és változás menedzsment, mentés, archiválás, logok elemzése,
  • Kapcsolattartás a központi IT-val a közös rendszereket illetően.
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat O365 üzemeltetésében,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal történő egyeztetéshez).
Előnyök:
  • Microsoft O365, elsősorban Sharepoint környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat,
  • AWS környezet ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Egészségbiztosítási szolgáltatások,
  • Évi 30 napos szabadság életkortól függetlenül,
  • Home office lehetőség.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozícióba: IT ALKALMAZÁS ÜZEMELETETŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Would you like to work for a stable company that improves continuously? Would you like to be part of a black-belt IT team of the thoughest experts? Here is your perfect chance! Our client is an expert in IT and Financial services. Currently they are looking for a new member for their team of IT experts for the position of

A hirdetés lejár 24 nap múlva