SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS (Székesfehérvár)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője.

Székesfehérvári csapatukba keresünk új kollégát

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS
pozícióba.
Fő feladat: egy kiemelt partner minőségi, proaktív, teljeskörű kiszolgálása, folyamatok menedzselése

Feladatok:
  • Kiemelt megbízó export szállítmányozási feladataival kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Problémák kezelése
  • Riportok készítése
  • Részvétel a heti operációs meetingeken
  • Folyamatok folyamatos monitorozása, javító intézkedések kidolgozása
  • Kapcsolattartás a Schenker partnerekkel
  • A csapatba tartozó 2 fő munkavállalók munkájának segítése
Elvárások:
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat szállítmányozás, gyűjtőszállítmányozás területén
  • Magabiztos tárgyalási angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Kiváló szervező képesség
Előny:
  • Olasz nyelv ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek csapat, modern irodai környezet
  • Tréningek, képzések biztosítása a munkavállalóknak
  • Karrier lehetőségek
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Munkaidő:
  • H-P 8 - 16:20, (ebédidővel, rugalmas munkakezdéssel)
Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 59 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 17 nap múlva