ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magas szinten robotizált, modern gyártósorral berendezett halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében

munkatársat keres

(12 órás munkarend)
Főbb feladatok:
  • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása
  • Együttműködés a karbantartó csapattal
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek)
  • 2-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyök:
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete
Juttatások:
  • Piacképes bér
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 1993-as alapítása óta söripari és egyéb élelmiszeripari berendezéseket fejleszt és gyárt azzal a céllal, hogy a sokszínű vevői igényekre minél szélesebb körben nyújtson termékeket és szolgáltatásokat. Küldetésük, hogy olyan berendezéseket gyártsanak, melyek teljes mértékben illeszkednek vevőik termelési, illetve üzleti elképzeléseihez. Csapatuk bővítéséhez keresik leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Csongrád megye

Géplakatos vagy szerkezetlakatos végzettséggel rendelkezel? Munkádat precizitás jellemzi? Szeretnél egy szakmailag kiemelkedő csapat részese lenni, ahol az sem akadály,ha pályakezdő vagy? Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, olvass tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk több mint 30 év gépgyártás területén szerzett tapasztalattal rendelkező Dél-Magyarországi régióban működő sikeres vállalkozás. Az ő csapatukba keresünk ú munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelyben, talpraesett szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel VAS és FÉMLAKATOS munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 29 nap múlva