ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben.

A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. Az anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.

Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik.

A piaci részesedés bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ, AJÁNLATKÉSZÍTŐ SPECIALISTA
Feladatok:
  • Javításokra, tartalék alkatrészekre ajánlatkészítés, műszaki megoldások összeállítása,
  • Szükséges alkatrészek felkutatása, ajánlatok bekérése,
  • Egyeztetés a technikusokkal az ajánlatokkal kapcsolatosan,
  • Szaktudás megszerzése, folyamatok és a feladatkörhöz biztosított eszközök használata,
  • Naprakész dokumentáció vezetés a CRM rendszerben.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai GAZDASÁGI VAGY MŰSZAKI végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY 1-2 éves tapasztalat műszaki termékek értékesítésének támogatásában,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office programcsomag magabiztos használata.
Előnyök:
  • CRM rendszerek használatában szerzett tapasztalat,
  • Alkatrész-értékesítésben szerzett tapasztalat.
Juttatások, ajánlat:
  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat,
  • Oktatásokon való részvétel; szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő, 130 évre visszatekintő tradicionális cégnél,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és után!
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált. Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni. Dinamikusan fejlődő szakmai csapatuk keres új kollégát.

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Gyártás / Termelés | Fejér megye

Mérnökként mindig az egyedi mérnöki megoldásokat keresi? Olyan helyet keres, ahol a szakmai fejlődés és a változatosság biztosított? Szeretné végigkísérni az egyedi gépek létrejöttét a tervezés fázisától egészen a beüzemelésig? Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor most ez a lehetőség Önnek szól! Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: PLC PROGRAMOZÓ (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETÉN). Ideális pályázónk, olyan villamos-vagy mechatronikai mérnök, aki rendelkezik már min. 2 éves tapasztalattal PLC programozásban, és szeretné tudását tovább fejleszteni egyedi gépgyártási területen. Tervezői feladatkörre / ez irányú képzésre van lehetőség!

A hirdetés lejár 3 nap múlva