PÉNZÜGYI KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk, a Cemix Hungary Kft. (korábbi nevén Lasselsberger-Knauf Építőanyagipari Kft.) külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával
és forgalmazásával foglalkozó vállalat.

Több mint 30 éve vannak jelen a magyarországi építőipari piacon.
A hazai gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálják a színező- és az alapvakolatokból, felújítási rendszerekből, és  hidegburkolási termékekből.

Számukra keresünk új munkatársat azonnali kezdési lehetőséggel veszprémi székhelyükre

pozícióba.

Feladatok:
  • havi eredménykimutatás elkészítése és kiértékelése
  • fixköltségek tervezése, riportolása és kiértékelése
  • éves tervezési folyamatokban történő aktív részvétel
  • heti, havi, negyedéves elemzések készítése
  • beruházások nyomon követése
  • IC árazás
  • eseti kalkulációk / elemzések készítése
  • kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal, és a tulajdonosok képviselőivel
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (szakirányú)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret
  • magas szintű Excel ismeret
Előny:
  • német nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • versenyképes jövedelem
  • home office lehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • fejlődési lehetőség egy felelősségteljes munkakörben, illetve nemzetközi környezetben
Munkaidő:
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését JELENTKEZZEN, küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias hangulatú vállalatnál? Fontos számodra a napi szintű angol nyelvhasználata? Erősséged az önálló szakmai döntéshozatal? Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnercégünk egy multinacionális festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 17 nap múlva