KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban

Ügyfelünk a világ egyik vezető lágy kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban.

Most magyarországi leányvállalata keres, gyáli telephelyére munkatársat az alábbi munkakörbe:

KONTROLLER
Feladatok:
  • A pénzügyi/kontrolling csapat aktív tagjaként segíteni a vállalati célok megvalósulását
  • Pontos és időbeli riportok készítése - rendszeres, illetve eseti kimutatások, előrejelzések
  • Havi zárásban való aktív részvétel (elhatárolások könyvelése, költség elemzések készítése, terv/tény adatok összehasonlítása, önköltségszámítás és riportok előállítása)
  • Aktív részvétel az éves és negyedéves tervezésben (budget, forecast)
  • A menedzsment számára döntéstámogatás, adatgyűjtéssel, egyedi elemzésekkel
  • Folyamatfejlesztési projektekben való részvétel
  • Termeléssel kapcsolatos költségek és létszám nyomon követése (direkt és indirekt egyaránt)
  • Belső és külső auditokban való aktív részvétel
  • Készlet elemzés, karbantartás és átértékelés
  • Mérlegtételek ellenőrzése és alátámasztása
  • Egyéb ad-hoc riportok előállítása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben (kontrolling/könyvelés) szerzett tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel tudás
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Önállóság, proaktivitás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • US GAAP és SOX ismeretek
  • Oracle ismeret
Amit kínálunk:
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések és tréningek
  • Vállalati egészségmegőrző program
  • Életbiztosítás
  • Céges busz Budapestről 20 perces menetidővel
Munkavégzés helye: Gyál

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, ám mégis egy családias hangulatú vállalatnál? Fontos számodra a napi szintű angol nyelvhasználata? Erősséged az önálló szakmai döntéshozatal? Ha a válasz IGEN, akkor olvass tovább! Partnercégünk egy multinacionális festékgyártással és kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Pénzügyi csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 17 nap múlva