RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretnél egy családias hangulatú cégnél dolgozni és még targonca vezetői engedéllyel is rendelkezel, akkor van egy remek lehetőségünk számodra!

Partnerünk csomagolóanyagokat gyártó nyomda. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Munkavégzésed során a következő feladatokra számíthatsz:

  • Alapanyagok és késztermékek mozgatása
  • Kommissiózás
  • Szállítólevelek kezelése
  • Áru átvétel, kiadás
  • Leltározásnál aktív részvétel

Amit elvárunk Tőled:

  • Targonca vezetői engedély (homlokvillás, álló yet, személy magasemelés)
  • Rugalmasság
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkába járás

Előny:

  • Dunaharaszti környéki, vagy csepeli/pesterzsébeti lakhely
Amit mi kínálunk Neked:
  • Mozgóbér
  • Továbbképzési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német gyártó és kereskedelmi cégcsoport. Folyamatosan fejlődő leányvállalata keres bővülő csapatába munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: RAKTÁROS

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Győr

Partnerünk egy német családi tulajdonban lévő, fém autóalkatrészeket gyártó vállalat, ügyfelekkel a világ minden tájáról. Most új munkatársat keresnek targoncás munkakörbe.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 3 nap múlva