PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egyedi gépek gyártásával, automatizálással és hidraulikus alkatrészek kereskedelmével foglalkozó győri középvállalat. Ügyfelünk jelenleg új munkatársát keresi az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Projektmenedzsment a tervezéstől az üzembe helyezésig
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Megvalósulási dokumentációk (leiratok, kalkulációk, gépkönyvek) készítése
  • Árkalkuláció, költségelemzés
  • Aktív kapcsolattartás a vevővel, társosztályokkal, kivitelezőkkel
  • Projektek határidőre történő kivitelezése
  • Projektelemzés (prezentációk, összefoglalók, dokumentációk) készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai, gépész- , villamosmérnök)
  • Végzettségnek megfelelő, legalább 2-3 év munkatapasztalat (egyedi gépgyártás vagy forgácsolás vagy mechanikus tervezés területén)
  • Képesség önállóan és csapatban történő munkavégzésre
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, együttműködő képesség
  • Jó elemző, tervező és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hidraulika területén szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos és kreatív munkakör
  • Versenyképes fizetés és egyéb béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva várjuk frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Vezetői pozíciók | Fejér megye

Több éves tapasztalattal rendelkezik konstruktőrként? Szeretne valami újat létrehozni? Szeretné segíteni egy vállalat know-how-ját felépíteni? Kiválóan tud mérnöki csapatokat vezetni? Kiváló a szervezőképessége? Folyékonyan beszél NÉMETÜL VAGY ANGOLUL, akkor ezt a pozíciót Önnek találták ki! Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 9 nap múlva