ÁLTALÁNOS GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Műszaki beállítottságú vagy? Van tapasztalatod mechanikus gépek beállításában?

Olvass tovább, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk elsősorban az FMCG szektornak, valamint mezőgazdasági, és egyéb ipari gyártó cégeknek szállít különböző csomagolóanyagokat. Termékeik a világ 30 országában megtalálhatóak az áruházak polcain. Az Ő csapatuk keres most új kollégát az alábbi pozícióba:

Munkád során ezekre a feladatokra számíthatsz:
  • Gépek beállítása és működtetése
  • Gyártási program és a munkautasítás megértése, az előírásoknak megfelelő termék gyártása
  • Gyártott mennyiség pontos adminisztrációja
  • Selejt felügyelete, pontos regisztrációja
  • Napi termelési határidők betartása
  • Gép kisegítő személyzetének irányítása
Amit elvárunk Tőled:
  • Műszaki beállítottság
  • Mechanikus gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Kötelességtudat, megbízhatóság
  • Problémamegoldó képesség
  • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társaság által gyártott termékek és a gyártáshoz felhasznált alap- és segédanyagok ismerete
  • Ehhez kapcsolódó szabványok és szokványok ismerete
  • Társaság minőségirányítási rendszerének ismerete
  • Scroll nyomdaipari vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Számítógépes és MS Office felhasználói ismeret
Előny, de nem feltétel:
  • Dunaharaszti környéki, vagy csepeli/pesterzsébeti lakhely -(önálló munkába járás)

Amit mi kínálunk Neked:

  • Kiemelt bérezés a profi gépmestereknek
  • Mozgóbér
  • Továbbképzési lehetőség
  • Családias hangulat

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Megbízónk egy székesfehérvári prémium kategóriás kerekek gyártásával foglalkozó vállalat. A közel 600 főt foglalkoztató egység alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik. Magas minőséget képviselő termékeik által ügyfélkörük részét képezik a legnagyobb autóbusz és kamion gyártó cégek. Megmunkálógép területükre várják új munkatársaik jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ? Termékeiket BMW, Volvo, Ford, Volkswagen típusú autókba használják fel. A Te feladatod lenne az automatikai berendezések üzemeltetése, javítása, karbantartása. Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító cég, mely főként műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Csapatukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Magas szinten robotizált, modern gyártósorral berendezett autóipari beszállító ügyfelünk a termelés folyamatosságának biztosítása érdekében munkatársat keres az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 12 nap múlva