IT ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk több, mint 25 éve van jelen a piacon,  megbízható piaci jelenlétüknek köszönhetően napjainkra az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállítóvá váltak, legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről.

Jelenleg a kereskedelmi részlegük élére keresünk olyan tapasztalattal rendelkező agilis

IT ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐT

akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása.
Feladatok:
  • Fő felelősség köre az üzletfejlesztési folyamatok támogatása, értékesítési feladatok ellátása
  • Új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása, piacok megszerzése, nyitás a vállalati és pénzügyi szféra felé
  • A meglévő szerződéses állomány kezelése
  • Hatékonyságot növelő intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Közbeszerzési projektek felügyelete
  • Tárgyalások teljeskörű lebonyolítása
  • A kereskedelmi csapat (7 fő) munkájának szervezésén/irányításán túl a csapat motiválása, belső kontrollrendszer működtetése, erőforrástervezés, people management
  • Éves üzleti terv kidolgozása és megvalósítása, folyamatos költségkövetés és eredménycentrikus kereskedelmi kontrolling működtetése
  • Versenytársak elemzése, piaci folyamatok nyomon követése
  • Ügyvezető, tulajdonosok felé riportálás
  • Szoros együttműködés a társaság többi területeivel
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves IT kereskedelmi munkatapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Élő kapcsolatrendszer IT területről
Kompetenciák:
  • Magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Profitorientált gondolkodás, felelősségtudat
  • Lényeglátó és kiváló vezetői képesség
Előnyt jelent:
  • Közbeszerzési és központosított közbeszerzési ismeretek
  • Rálátás a marketing, logisztikai és minőségirányítási területekre
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés + eredmény utáni juttatás)
  • Laptop, telefon
  • Cégautó tárgyalás alapja
  • Bejelentett munkaviszony
  • Profi csapat
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our Partner is a world-leading group of Lifting Businesses™, serving a broad range of customers. They are truly a global company with 16,000 employees at 600 locations in 50 countries. For over 80 years, they have been dedicated to improve the efficiency and performance of businesses in all types of industries. They believe that sustainable growth is a result of a strong responsible performance. Currently they are looking for the SALES DIRECTOR to the Budapest office

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk egy 20 éve működő, svájci tulajdonú, munkavédelmi lábbeliket gyártó tolna megyei vállalat. Termékeivel a magyar partnerek mellett a nyugat-európai társvállalatokat is kiszolgálja. A magyarországi értékesítés támogatására, az értékesítési csapat vezetésére keresünk számukra ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT.

A hirdetés lejár 28 nap múlva