ELŐKÉSZÍTŐ,BESZERZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Value4Real egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet.
Keressük budapesti székhelyükre építés kivitelezési projektjeikhez azt az

munkatársat aki rendelkezik építész / építőmérnök végzettséggel, kivitelezési tapasztalattal.

Cégükről:

A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják ki, egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfólióik elsősorban az iroda és üzleti fit-out, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Feladatok:
  • projektek előkészítése, részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, tenderek lefolytatása, kiértékelése
  • megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja
  • pályázási fázisban lévő és futó kivitelezési munkákon felmerülő anyagbeszerzések-, igények folyamatos támogatása
  • projektekhez kapcsolódó budget follow-up táblázatok folyamatos kezelése
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal, forgalmazókkal való folyamatos koordináció
  • általános projekt adminisztráció
  • projekt vezetőkkel, építésvezetőkkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka
Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnök diploma, magasépítő technikus végzettség
  • minimum 3 év generál kivitelezésben, előkészítésben szerzett tapasztalat
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • jó analitikai készség
  • affinitás akkurátus adminisztrációhoz
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
Előny:
  • CAD programok használatában szerzett tapasztalat
  • idegennyelv-tudás
Amit kínálnak:
  • hosszútávú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek
  • szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • a szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók
  • a projekt végigkísérése a projektvezető és az építésvezető kollégákkal egy közös csapatot alkotva az ajánlatadási fázis első pillanatától annak átadásáig
  • együttműködés más üzletágakkal, akár Design and Build projektekben részvétel
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület

Ha erősséged az alaposság, szeretsz jó gazdaként bánni az erőforrásokkal, és szívesen dolgoznál a szakma élvonalában akkor Jelentkezz!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 10 nap múlva