ÉRTÉKESÍTÉSI TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Coface, a világ több mint 100 országában működő pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata, budapesti központjába keresnek

pozícióba új kollégát.
Feladatok:
  • Értékesítési kampányok támogatása marketing, riportolási és szervezési oldalról
  • A kereskedelmi terület értékesítési, back office és kontrolling támogatása
  • Marketing támogatás a marketing vezető iránymutatásai alapján
  • Potenciális üzleti partnerek felkutatása és megkeresése, szerződések előkészítése
  • Rendszeres és eseti statisztikák készítése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, gazdasági vagy pénzügyi diploma előny
  • Értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakóhely
  • Dinamikus, ambíciózus, nyitott személyiség
  • Eredményorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Elemző képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magabiztos MS Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Home office lehetőség
  • Magasfokú digitalizáltság
  • Rendszeres tréningek
  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Multinacionális vállalati környezet és kultúra
  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál
  • A nagyvállalati és pénzügyi szektorral kapcsolatos gazdasági környezet megismerésének lehetősége

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Úgy érzed, hogy a Covid-19 járvány során cserben hagytak és elvesztetted a munkádat? Nálunk ez nem fordulhat elő! Mi segítünk az embereknek anyagi biztonságot teremteni egy életen át. Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz! Partnerünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere. Ügyfelünk csapatához lehetőség van most csatlakozni.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

„A JÖVŐ VEZETŐI” AKADÉMIA PROGRAMOT HIRDETÜNK! Partnerünk Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb társasága, mely a nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír. Akadémia programjuk célja olyan területi értékesítők képzése, akik belátható időn belül vezetői pozícióba is kerülhetnek, első körben Budapest, Pest megye és a Kelet-Magyarországi régiót érintve.

A hirdetés lejár 19 nap múlva