MÁRKAREFERENS KIADÁSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Stabil hátterű osztrák cég budaörsi telephelyére új kollégát keres egy változatos, sokrétű, és dinamikus pozícióba:

MÁRKAREFERENS-KIADÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:
  • Beérkező gépjárművek, regisztrálása, fuvarokmányok elkészítése
  • Szükség esetén sérülési jegyzőkönyv készítése
  • Vevő, vagy átvevő megbízott személy adatainak a kezelése, a belépés ügyintézése, megfelelő okmányok kitöltése és regisztrációja a rendszerben
  • Átvételi időpont és szükséges dokumentumok egyeztetése
  • Kapcsolattartás az érintett társosztályokkal
  • Gépjármű fizikai kiadása a vevőnek, vagy annak megbízottjának
  • Papíralapú és elektronikus adatkezelés
Amit ajánlunk:
  • 100%-ban bejelentett, változatos munka
  • Segítőkész kollégák, jó csapat
  • Versenyképes, pontos fizetés
  • Cafetéria
  • Bejárási hozzájárulás közigazgatási határon kívülről
Elvárások:
  • Adminisztratív tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Rugalmasság, precizitás, megbízhatóság
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó stresszkezelés
  • Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • Az autók szeretete és némi ismerete
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, bátran jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 26 nap múlva