PÉNZÜGYI ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.

Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

Feladatok:
  • Pénzügyi, cash flow és eredménykimutatások előkészítése és összeállítása
  • Pénzügyi eredmények elemzése és a budgeting folyamat nyomon követése
  • A vezetőség támogatása rendszeres riportok készítésével
  • Eseti elemzések és kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a cég pénzügyi osztályával
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben gyártó cégnél
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos Excel ismeretek (Pivot, Vlookup)
  • Erős elemzőkészség, strukturált gondolkodásmód
Előnyt jelentene:
  • Orosz nyelvtudás
Juttatások:
  • Piaci elvárásoknak megfelelő alapbérezés
  • Bejárástámogatás, cafeteria
  • Laptop, mobiltelefon
  • Húsvéti és karácsonyi csokoládécsomag
  • Gyümölcsnap
  • Munkavégzés pontos helye: Budapest 9. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. A megnövekedett pályázati igények menedzsmentjére, pályázatírási feladatok és pénzügyi tanácsadói feladatok ellátására keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Our partner is the second largest building materials company in the word, employing 89,000 people in 31 countries is currently looking for a new colleague. Aim of the position: The Financial Controller is a business partner for Ready - Mix segment management in Hungary. Perform operational and strategic business analysis in respective segment in order to identify business risk and to support management in continuous increase of business performance. Develop, optimize and provide accurate internal reports, prepare and monitor yearly budget, performance plans, long-term financial planning and forecast.

A hirdetés lejár 3 nap múlva