PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • vevő számlák kiállítása és kezelése, a számlák teljesítését alátámasztó dokumentumok ellenőrzése, számlákkal kapcsolatos vevői kérdések kezelése
  • kintlévőségek naprakész követése, kezelése
  • banki ügyek intézése (utalások indítása, bejövő tételek feldolgozása)
  • házipénztár kezelése, és pénztári mozgások nyilvántartása
  • bankkártyás költségelszámolások kezelése, nyilvántartása
  • könyvelési anyagok előkészítésének támogatása
  • éves könyvvizsgálatban való aktív részvétel
  • egyenlegközlő levelek elkészítése, kiküldése a vevők részére
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • bejövő számlák és egyéb céges dokumentumok rendezése és iktatása, jóváhagyási folyamat végig követése, számlák rendszerezése
  • a menedzsment és a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • egyéb, a pénzügyi és adminisztratív munkafolyamathoz kapcsolódó feladatok ellátása
Elvárás:
  • pénzügyi-számviteli OKJ képesítés
  • pénzügyi / számviteli területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • a számviteli és adózási szabályok naprakész ismerete
  • magabiztos, erős MS Excel tudás, Pivot tábla ismeret
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • magas szintű precizitás, megbízhatóság, önállóság
Előny:
  • angol nyelvtudás
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • Amit kínálunk:
  • változatos munka, egy hatékony minőségi szolgáltatás nyújtó munkakultúrában
  • színvonalas munkahelyi körülmények
  • komoly szakmai lehetőség, szakmai célok elérésében való támogatás
  • szakmai tudás bővítésének lehetősége, továbbképzések biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület
Munkaidő:
  • napi 8 óra

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldje el frissített önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 20 nap múlva

SENIOR KÖNYVELŐ Partnerünk számára keresünk teljes munkaidős senior könyvelő kollégát, teljes körű könyvelési feladatok ellátására, mielőbbi kezdéssel.

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT főkönyvelői feladatkörrel határozott időre (1,5 évre).

A hirdetés lejár 15 nap múlva