HR asszisztens – toborzás-kiválasztás területe (pályakezdőknek)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pályakezdő / Gyakornok

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk munkaerőt, jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk.

Most szeretnénk saját csapatunkat bővítjük folyamatosan. Jelenleg

HR asszisztens – toborzás kiválasztás

munkatárs pozícióba keresünk új kollégát.

Ez az lehetőség olyan pályakezdőknek szól, akiket hosszútávon érdekel a HR világa és azon belül is szeretnének szakértői lenni a toborzás-kiválasztásnak.

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettséggel (főiskolai vagy egyetemi) – nem várjuk el a HR szakirányt, de előny
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel – és ez a nyelvtudás aktív szóban és írásban egyaránt
  • Érdekel a toborzás, szeretnél profi recruiterré válni
  • Jól kommunikálsz és nem rettensz el a kihívásoktól
  • Határozott, de kedves személyiség vagy

Amit ezért cserébe biztosítunk:

  • Alapfizetés (az eddigi tapasztalataid és eredményeid alapján) + havi bónusz (teljesítményed alapján)
  • Komoly szakmai háttértámogatás
  • Változatos toborzási projektek, általunk megismerheted a teljes magyar munkaerőpiacot
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők
  • És ha nem tud senki vigyázni a kutyusodra – alkalmanként még őt is magaddal hozhatod! :)
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • Elsősorban senior kollégáink munkájának támogatása lesz a feladatod:
  • Álláshirdetések megírása és kihelyezése
  • Adatbázis kutatás, megfelelő jelöltek felkutatása
  • Álláskereső portálok, közösségi háló és saját adatbázis használat
  • Állásértesítő hírlevelek kiküldése nyitott lehetőségeinkre
  • Későbbiekben a célunk, hogy belőled is profi recruitert képezzünk. Ekkor feladatköröd is bővül majd a következőkkel:
  • Pozíciók átvétele ügyfeleinktől, részletek megismerése és megértése
  • Telefonos és személyes interjúkat szervezése és megtartása; ezekről összefoglalók, riportok megírása
  • Jelölt bemutatók megszervezésében való közreműködés, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Bemutatók utáni események nyomonkövetése adott projekt lezárulásáig

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. Ha első körben megfelelőnek bizonyulsz, akkor 1-2 kolléga még esetleg rád pillant majd pár kérdés erejéig. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is ha nem téged választottunk valamiért. Kukkants be irodánk életébe ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Pest megye

Pest megyei partnerünk, egy amerikai tulajdonú, autóipari termelő vállalat, amely 1994 óta van jelen Hazánkban. Termékeiket többek között pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen használják fel. Számukra keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 28 nap múlva