AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ?
Termékeiket BMW, Volvo, Ford, Volkswagen típusú autókba használják fel.
A Te feladatod lenne az automatikai berendezések üzemeltetése, javítása, karbantartása.

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító cég, mely főként műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.

Új munkatársat keresnek csapatukba

pozícióba
Feladatok:
  • Gépek, berendezések telepítésében, átépítésében, módosításában való közreműködés
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Berendezéseken felmerülő automatizálási hibák elhárításának támogatása
  • Gépek állapotának figyelés, fejlesztési lehetőségek keresése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően

Elvárások:
  • Középfokú elektronikai/műszerész végzettség (mechanikai, villanyszerelői, karbantartói végzettség)
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő)

Előnyt jelent:
  • Pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, Sony, Mitsumi, ABB, Kuka)
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
  • Tervezői program ismerete (Inventor)

Amit a cég kínál:
  • Piacképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Cafetéria
  • Bejárástámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS