LABORÁNS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként jelenleg bentonit-feldolgozó gyáregységébe keres új munkatársat

LABORÁNS

pozícióba.

Feladatok:

  • A termék minőségellenőrzése: mintavételek elvégzése, minták laborvizsgálata, teszteredmények rögzítése
  • A megrendelő által kért minták és csomagok elkészítése
  • Zsákolási, csomagolási feladatok
  • Kiszállítással kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Silós kamionok töltése
  • Karbantartásban való részvétel

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Alapszintű informatikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Érettségi vagy szakmunkásképző bizonyítvány
  • Targoncavezetői engedély
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég nyújt:

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Családias környezet - összetartó csapat
  • Munkába járás támogatása
  • Mozgóbér
  • Cafeteria

Munkarend:

Két műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Egyházaskesző (Veszprém megye)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként. Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére. Jelenleg III. és XIII. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Betanított fizikai munkatársat keresünk! Ügyfelünk több, mint 70 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, a hazai vegyipar egyik jelentős középüzeme. A cég lakossági célra szánt termékeként szilikontömítő és diszperziós festékek gyártásával foglalkozik, ipari célú felhasználásra pedig gumiipari öregedésgátlót és poliakrilát diszperziókat gyártanak - utóbbit Magyarországon egyedülálló módon. Hozzájuk keresünk most MŰSZAKOS munkarendbe VEGYIPARI GÉPKEZELŐ munkatársat. Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!) Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak): 1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig VAGY 12 órás munkarend hétfőtől - vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon. 6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától - 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

A hirdetés lejár 15 nap múlva