BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása.

A cég jászberényi gyárába a beszerzői csapatba keresünk most

BESZERZŐT.

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • legalább 1 év beszerzési tapasztalat,
  • fémipari gyártás és technológiák ismerete,
  • számítástechnikai felhasználói ismeret,
  • ERP rendszer/SAP/,
  • társalgási szintű angol nyelv használat.

Előnyök:

  • FElsőfokú szakirányú végzettség.

Feladatok:

  • Anyagbiztosítás a termelési igény szerinti mennyiségben minőségben és időben,
  • beszerzési igények ellenőrzése,
  • beszerzési rendelések elkészítése és a  visszaigazolások ellenőrzése,
  • folyamatos  napi  kapcsolattartás a beszállítókkal írásban és szóban,
  • szállításhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése,
  • készlet szint ellenőrzése és karbantartása,
  • új és régi anyagok be és kivezetésében való részvétel,
  • elfekvő anyagok alternatív felhasznására javaslatok készítése,
  • beszállítói selejtek kezelés folyamatában való részvétel,
  • beszerzési adatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben,
  • riportok , elemzések készítése,
  • beszerzési folyamatok  optimalizálása,működétetése, fenntartása.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria és bejárástámogatás,
  • Mobiltelefon, laptop.
Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Jászberény.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8 órában 20 perces ebédszünettel, rugalmasan reggel 7, vagy 8 órától 15:20-ig, vagy 16:20-ig.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Teljes körű nyomdai szolgáltatásokat nyújtó partnerünk keresi új csapattagját az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 28 nap múlva