VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Amennyiben szeretnél egy innovatív, valóban sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviseni, ne habozz, JELENTKEZZ!

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszerzések műszaki támogatása
  • Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel
  • Kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása
  • Villamos hálózatok kimérése és a mérések dokumentálása, illetve méréseken történő közreműködés.
  • Villamos munkálatok ellenőrzése és dokumentálása
  • Üzemzavarelhárításban való közreműködés, hibafeltárás és javítás
  • Villamos szakmunkások irányítása
  • Karbantartási feladatok megtervezése és lebonyolítása
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása
  • Külső, szerződéses és alvállalkozói villamosmérnökökkel való szakmai kapcsolattartás
  • Aktív közreműködés a szakterületét érintő fejlesztési, átalakítási feladatok megvalósításában

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, mint villamosmérnök
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos beállítottság

Előny:

  • SAP ismeret -karbantartást érintő modulok

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye: Visonta (Heves megye)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Amennyiben szeretnél egy innovatív, valóban sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviseni, ne habozz, JELENTKEZZ! Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Fejlődő csapatuk új tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 52 nap múlva