VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszerzések műszaki támogatása
  • Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel
  • Kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása
  • Villamos hálózatok kimérése és a mérések dokumentálása, illetve méréseken történő közreműködés.
  • Villamos munkálatok ellenőrzése és dokumentálása
  • Üzemzavarelhárításban való közreműködés, hibafeltárás és javítás
  • Villamos szakmunkások irányítása
  • Karbantartási feladatok megtervezése és lebonyolítása
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása
  • Külső, szerződéses és alvállalkozói villamosmérnökökkel való szakmai kapcsolattartás
  • Aktív közreműködés a szakterületét érintő fejlesztési, átalakítási feladatok megvalósításában

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, mint villamosmérnök
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos beállítottság

Előny:

  • SAP ismeret -karbantartást érintő modulok

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye: Visonta (Heves megye)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 28 nap múlva