TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban vagy Angol Középfok szóban és írásban

 Van tapasztalata termelési folyamatok kialakítása, optimalizálása területén és új kihívásokat keres?
Szívesen dolgozna izgalmas projekteken egy dinamikusan fejlődő gyártócégnél? Támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeli el a jövőjét, ahol a munkatársak értékesek és segítik egymást?

Akkor ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk a hazai bútoripar egyik legfontosabb szereplője, elsősorban német, osztrák és svájci piac számára gyártanak minőségi ülőgarnitúrákat és ágyakat.

Az immár 25 éves múlttal rendelkező cég védjegye a minőség, a sokszínűség és innováció, akik folyamatosan fejlesztik termékeiket.

A folyamatos bővülés végett keresnek most Zala megyébe

TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖKÖT.

Feladatok:

  • A termelés területét érintő projektek tervezésében, megvalósításában való aktív részvétel,
  • Raktárvezetési, termelési folyamatok optimalizálása, működésének nyomonkövetése,
  • A napi logisztikai operáció és logisztikai projektekben való részvétel,
  • A meglévő logisztikai csapat munkájának koordinálása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • A termelés területét érintő projektek tervezésében, megvalósításában, fejlesztésében szerzett 2-3 éves  tapasztalat összeszerelő gyártásban,
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete,
  • Aktív német VAGY angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word).

Előnyök:

  • Change management,
  • Integrátori szerepkör,
  • Műszaki beállítottság.

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés,
  • Dinamikusan fejlődő, kihívásokkal teli környezet,
  • Fiatal, motivált csapat,
  • Változatos, sokrétű, kihívásokkal teli munka várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő:  Hétfőtől - csütörtökig 7:00 - 15:30-ig és pénteken 7:00 - 13:00-ig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!