JUNIOR TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Cool4u Kft. a világ legnagyobb lakossági klímagyártójának magyarországi vezérképviseletét látja el és az ország legnagyobb darabszámban
értékesített klímamárkájának, a GREE klímának az importőre és nagykereskedője.
Az elmúlt években elnyerték a Magyar Brands Díjat, valamint a KKV TOP100
DÍJ - A 100 legjobb magyar középvállalat között a kereskedelem kategóriában.
Ha Ön is szeretne egy sikeres, összetartó csapat tagjává válni, várjuk jelentkezését

pozícióra.

A következő feladatok várnak Önre:
  • Senior területi képviselő munkájának támogatása
  • Lakossági klímaberendezések értékesítése
  • Új, potenciális vásárlók megkeresése, akvirálása
  • Ártárgyalások, ár egyeztetések, megrendelések felvétele
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfél problémák kezelése
Ön az ideális jelölt, ha:
  • Kelet-magyarországi lakhellyel rendelkezik
  • 2-3 év területi képviselő tapasztalata van
  • "B" kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik
  • Kreatív, jól kommunikál, terhelhető
Előnyt jelent:
  • Hűtéstechnika területen szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Tervezhető, anyagiakban támogatott, kiszámítható jövőkép
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, telefon)
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Országos
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our Client is a leading provider of technical services worldwide. Founded in 1872 and headquartered in Cologne, the group employs 16.000 people in more than 60 countries with 500 establishments. The Hungarian and Central and Eastern European subsidiary is seeking to recruit to the following role: EXPERT SALES (Solar & Commercial Products). Responsibility: Sales Expert position in the Solar & Commercial Products certification team, which is responsible for electrical and functional safety testing of components, machinery and different product testing activities.

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 16 nap múlva