BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Tapasztalt vagy beszerzési területen?
Szeretnél részt venni a beszerzési folyamatok kialakításában?
Szívesen részt vennél egy zöld mezős beruházásban?

Akkor olvass tovább, mert itt megtalálod ezeket a kihívásokat!

Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen.  Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége, autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Most

BESZERZŐ

 pozícióba várják új kollégájukat.

Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

Feladatok:

  • Rendelések lebonyolítása,
  • Készletek folyamatos figyelése, ellenőrzése és optimalizálása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Új beszállítók felkutatása,
  • Tendereztetés, árajánlatok bekérése,
  • Időszakos beszállítói értékelések,
  • Alapanyag raktárak menedzselése (min/max készletszintek),
  • Riportok készítése,
  • SAP kezelés,
  • Leltározás,
  • Keletkező aluminium hulladékhoz kapcsolódó adminisztráció,
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése,
  • Munkavégzés az IATF és ISO szabványoknak megfelelően,
  • Auditokon való részvétel,
  • Dokumentum archiválás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan gazdasági területen,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat nemzetközi gyártócégnél beszerzési VAGY logisztikai területen,
  • Középfokú angol nyelv tudás(szóban és írásban),
  • Magabiztos kommunikáció,
  • Proaktív hozzáállás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • SAP/ ERP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Intrastat ismeret,
  • EKAER ismeret,
  • Vám ismeret.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a  rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.
Egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: 2021 augusztusáig Tata, majd utána Környe.
  • Munkaidő: Hétfőtől- péntekig napi 8 óra,  08.00- 16.30 óra.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója. Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A cég jászberényi gyárába a beszerzői csapatba keresünk most:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Otthonosan mozogsz a beszerzés világában és szereted a pörgést? Ha igen, akkor TÉGED keresünk lendületes csapatunkba! Partnerünk az SB DYNAMIC Kft. 15 éves múlttal rendelkező Cégcsoportjak keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZŐ MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli és változatos munkát végző csapatban beszerzőként? Hogyha IGEN, akkor ez a pozíció neked szól! Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva