RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnercégünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg leendő kollégájukat keressük

RECEPCIÓS

pozícióba.

Fő feladatok:

  • Bejövő/kimenő telefonhívások, e-mailek kezelése, a cég általános napi üzletvitelének elősegítése
  • Vendégek köszöntése, fogadása
  • Posta átvétele, beérkezett számlák, levelek iktatása
  • Kimenő számlák, levelek előkészítése postázásra, iktatása, tértivevények nyomon követése
  • Irodaszerek, iroda működéséhez szükséges egyéb anyagok megrendelése, átvétele
  • Tárgyalók és a recepció területének általános rendben tartása
  • Irodai eseményekkel kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • MS Office programok alapos ismerete, az abban való munkavégzésben tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 9:00-től 17:00-ig tartó munkaidő elfogadása hosszú távra
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Rugalmasság
  • Magasfokú empátia
  • Kiváló fogalmazás, helyesírás és kommunikációs készség
  • Együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel

Előnyök:

  • SAP ismerete előnyt jelent

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Céges mobiltelefon
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Heves megye

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol lehetőséged van szakmai fejlődésre? Pontosság és precizitás jellemző a munkavégzésedre? Ne keress tovább, ezt a pozíciót Neked találták ki! Partnerünk 18 éve Magyarországon működő belga tulajdonú bútorgyártó cég, bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Szeretnél egy modern és színvonalas környezetben dolgozni? Nyitott és fejlődőképes személyiséged van? Ha a válaszod IGEN, az alábbi pozíció Neked szól. Partnercégünk több mint 13 éves pályázatírói és projektmenedzsmenti múlttal rendelkezik. Partnereik között megtalálhatóak a kis- és középvállalkozások, önkormányzatok, civil szervezetek, egyházak, mezőgazdasági termelők is. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: