PAPÍRIPARI TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző,
Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

pozícióba keresnek munkatársakat Budapestre és Mezőkövesdre.

Ebben a sokrétű, kihívásokban gazdag munkakörben elengedhetetlen a magas szintű kommunikációs-, és kapcsolatteremtő, illetve a nagyfokú problémamegoldó készség, hiszen az alább felsorolt feladatok a mindennapi gyártási folyamatok zavartalan működése szempontjából elengedhetetlenek.

A technológiai csapat tagjai segítik és támogatják egymást, akár a speciális gyártási területek betanulásáról van szó, akár a közösen megvalósítandó feladatokban történő együttműködésről.

Feladatok:
  • Fogadja a területéhez kapcsolódó megrendeléseket, elkészíti a hozzájuk kapcsolódó árkalkulációkat
  • A megrendelt termékekhez kapcsolódó gyártási folyamathoz szükséges technológiákat meghatározza
  • Elkészíti a kapcsolódó technológiai leírásokat, gyártmánydokumentációkat
  • Mintadarab gyártásáról gondoskodik, az elkészült termék normázását elvégzi
  • A vállalatirányítási rendszerben termékadatok feltöltése
  • Kapcsolatot tart a termelő egységekkel, szakmailag támogatja őket
  • A termelést folyamatosan nyomon követi, az esetleges problémákra megoldási javaslatokat dolgoz ki, szükség esetén üzemlátogatásokat szervez és végez el
Előnyök:
  • Gyártói/termelői környezetben szerzett tapasztalat
  • AutoCad, ArtiosCad, Corel Draw programok ismerete
  • Papíripari és nyomdai feldolgozási jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Elvárások:
  • Papíripari vagy csomagolás technikus vagy mérnök végzettség
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete
  • Problémamegoldó, proaktív szemlélet
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Régióban való utazás a társaság üzemeibe
  • Műszaki gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát, rugalmas hozzáállást, hibrid munkavégzést.
Munkavégzés helye:
  • Mezőkövesd vagy Budapest
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Finomlemez megmunkálással foglalkozó tiszaalpári Ügyfelünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk elsősorban az FMCG szektornak, valamint mezőgazdasági, és egyéb ipari gyártó cégeknek szállít különböző csomagolóanyagokat. Termékeik a világ 30 országában megtalálhatóak az áruházak polcain. Az Ő csapatuk keres most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva