ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Székesfehérvár

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy székesfehérvári prémium kategóriás kerekek gyártásával foglalkozó vállalat. A közel 600 főt foglalkoztató egység alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik. Magas minőséget képviselő termékeik által ügyfélkörük részét képezik a legnagyobb autóbusz és kamion gyártó cégek.

Megmunkálógép területükre várják új munkatársaik jelentkezését

pozícióba.
Feladatok:
  • A területhez tartozó CNC vezérlésű megmunkálógépek (esztergák és marók) és egyedi gyártócellák javítása és megelőző karbantartása
  • Gép élettartam növelő és gépfejlesztési projektek támogatása
  • A megmunkáló terület kiszolgáló gépeinek üzemeltetése
  • Karbantartási munkák dokumentálása adatbázisban
Elvárások:
  • Elektromos középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat megmunkálógépek karbantartásában gyártási területen (eszterga- és marógépek)
  • PLC vezérlők hibakeresésében szerzett tapasztalat
Juttatási csomag:
  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Negyedéves jutalom
  • Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár hozzájárulás
  • Bejárástámogatás vagy vállalati autóbusz
Munkavégzés helye és ideje:
  • Székesfehérvár
  • Előre tervezhető 12 órás munkarend két hetes váltással
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Megbízónk egy székesfehérvári préselt alumínium kerékgyártással foglalkozó cég. Vállalatuk egyik meghatározó tagjaként, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínálva keresik új kollégájukat FOLYAMATIRÁNYÍTÁSI MŰSZERÉSZ pozícióba

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Villanyszerelői képesítéssel rendelkezel? Szeretnél egy jó csapatban dolgozni?Olvass tovább, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk budapesti munkavégzéssel keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk a Begavill-2003 Kft. Családias, támogató légkörű cégük közel 20 éve épületvillamossággal foglalkozik, stabilan működik és dinamikusan fejlődik, emiatt folyamatosan bővítik a dolgozóink létszámát. Projektjeikhez keresünk Budapesten élő, tapasztalt, önállóan dolgozni tudó, VILLANYSZERELŐKET.

A hirdetés lejár 21 nap múlva