PROJEKTMENEDZSER (VEGYIPARI GYÁRTÓÜZEM)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, hazai tulajdonban lévő vállalkozás, akik háztartási-vegyipari és kozmetikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Számos multinacionális vállalat sajátmárkás és exkluzív termékeit forgalmazzák Magyarországon, Svédországban, Romániában, Ukrajnában és Bulgáriában is.

Egy teljesen új üzem nyitásának támogatására majd a termelési folyamatok elindulását követően az üzemi gyártás élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • A gyártóüzem beruházási munkáinak irányítása
  • A társaság felépítésének, működésének és tevékenységének megismerése
  • Helyszíni egyeztetések, a műszaki tartalmak és az engedélyeztetéshez szükséges tartalmak meghatározásában való aktív részvétel
  • Project-munkaszervezet felállítása, szükséges kompetenciák megszervezése, a project szakmai végrehajtásának megtervezése és koordinálása
  • A gyártóüzemhez szükséges dolgozók toborzásában való aktív részvétel
  • Az üzem elindulását követően a termelési folyamatok irányítása az Üzemvezetővel összhangban
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdász végzettség
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
  • Projekszemléletű gondolkodásmód
  • Jó tárgyaló és kommunikációs készség
  • Lendületes, proaktív személyiség
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői engedély
Előny:
  • Projekt koordinációban, üzemi környezetben szerzett gyakorlat
  • Jogszabályi környezet és építési engedélyezés eljárások ismerete
  • Élelmiszeripar / vegyipar / gyógyszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Piacképes alapbér + utazástámogatás (100%-ban)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon) magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő, HO lehetőséggel
  • Izgalmas kihívások, projektek, hiszen a nyíregyházi üzem elindítása a Te kezeidben lesz
  • Támogató környezet, összeszokott csapat, baráti légkör

Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!