PROJECT MANAGER (LUXUS IRODAHÁZAK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik?

Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága

PROJECT MANAGER

kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez.

Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót!

Amit megbízónkról tudni lehet:

A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
Feladatok:
  • Részt vesz a meglévő épületek helyiségeinek építésében, ideértve a szükséges pályázatokat, az árajánlatok nyomon követését,
  • Kapcsolattartás vállalkozókkal és bérlőkkel,
  • Koordinálja a műszaki tartalmat,
  • Összehasonlításhoz szükséges táblázatokat és az értékeléshez szükséges döntés / kiválasztás előkészítése,
  • Jelentés a műszaki igazgatónak,
  • Új beruházások esetén részt vesz a fővállalkozóval és a vállalkozókkal folytatott heti együttműködésben, feldolgozza és előkészíti a döntési javaslatokat,
  • Figyelemmel kíséri az építkezésen elért haladást, kezdeményezi a kiigazításokat,
  • Részt vesz a havi teljesítmény értékelésében,
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, az önkormányzattal, a kivitelezővel és beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Részvétel az átadási eljárásban,
  • Beszámolás, költségkalkuláció, dokumentáció elkészítése angol nyelven.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma műszaki területen (preferáltan gépészmérnök vagy építészmérnök vagy építőmérnök),
  • Min. 4 - 6 éves szakmai tapasztalat nagy létesítmények építőipari kivitelezésében, építésvezetőként vagy projektvezetőként,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
Előnyök:
  • Felelős műszaki vezetői engedély,
  • Műszaki ellenőri jogosultság megléte.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő, versenyképes bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Változatos projektek és szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Veszprém megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részese lenni Magyarország értékeinek megőrzésében? Szeretné Magyarország egyik legszebb épületének a renoválását megvalósítani? Akkor olvasson tovább, mert ezt a lehetőséget Önnek találták ki. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését.

A hirdetés lejár 21 nap múlva