TERMELÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk egy nemzetközi címke és jelölő megoldások gyártásával foglalkozó cég leányvállalata, akik már több mint 20 éve vezető szerepet töltenek be a piacon.
A gyártásuk élére várják új kollégájuk jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártási folyamat koordinálása és nyomon követése
  • Műszakszervezés, optimális emberi- és gépi kapacitások meghatározása
  • Gyártási tervek megvalósítása meghatározott időben, minőségben és költségben
  • Üzemi folyamatok betartatása és fejlesztése
  • Gyártási problémák kezelése, egyeztetés mérnökséggel, minőségüggyel
  • Termelési eszközök, segédanyagok ellátásának biztosítása
  • Termelési költségek, selejt- és hatékonyság mutatók elemzése, javaslat fejlesztő akciókra, azok végrehajtásának felügyelete
  • Javaslatok, bevezetett fejlesztések koordinálása, felügyelete
  • Műszaki beruházások koordinálása az üzem részéről
Ideális jelentkező vagy, ha:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 éves műszakvezetői tapasztalatod van gyártási területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Van gyakorlatod vállalatirányítási rendszerekben és magabiztosan használod az Excelt
  • Műszaki affinitású, emberközpontú vezetőnek tartod magad
Előnyt jelent:
  • Nyomdaipari területen szerzett gyakorlat
  • Műszaki végzettség
Juttatási csomag:
  • Piaci igényeknek megfelelő alapbérezés
  • Cafeteria, bejárástámogatás
  • Alkalmi jutalom egyéni és vállalati teljesítménytől függően
  • Megbízható munkahely, ahol rendkívül alacsony a fluktuáció
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Megbízónk Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalata. Elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra, és egyéb nagyméretű, súlyú és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. Tiszakécskén működő telephelyükre keresik hegesztési tapasztalattal rendelkező új munkatársukat a következő munkakörbe: ÜZEMVEZETŐ

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető lágy kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. Most magyarországi leányvállalata keres, gyáli telephelyére munkatársat az alábbi munkakörbe: MŰSZAKVEZETŐ (disztribúciós területre)

Gyártás / Termelés | Zala megye

Megbízónk a Kanizsa Trend Kft. Magyarország egyik vezető bútorgyártó cége. Csapatukba keresünk új kollégát ÜZEMEGYSÉG VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 27 nap múlva