GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Követelmények:

  • Egyetemi vagy Főiskolai gépészmérnöki végzettség,
  • Legalább 1 – 3 év tapasztalat gépek, szerszámok vagy alkatrészek 3D tervezésében,
  • 3D szoftver tervezői szintű ismerete,
  • Közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Külföldi kiküldetésen való részvétel vállalása.

Előnyök:

  • CATIA tervezőrendszer ismerete,
  • Tapasztalat egyedi gépek, készülékek, szerszámok tervezésében,
  • Második idegen nyelv ismerete (német),
  • SAP ismeret.
Feladatok:
  • Egyedi gépek, készülékek és szerszámok 3D-s tervezése,
  • Projekt dokumentációk készítése és koordinálása,
  • FMEA analízis, rizikó analízis, ciklusidő diagram, mechanikai számítások, SAP darabjegyzék, kopóalkatrész jegyzék készítése,
  • Együttműködés a társrészlegekkel.
Juttatások:
  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Bejelentett alapbéren felül + juttatási csomag.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Rendelkezel gyártás-előkészítő, műszaki tervező tapasztalattal ? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál elhelyezkedni? Olvass tovább, az alábbi lehetőség Neked szól! Partnerünk belsőépítészettel és díszletgyártással foglalkozó cég. Az Ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva