GUMISZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk 1988. óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető

keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként.

Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton

állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére.

Jelenleg a III. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek,

GUMISZERELŐ/GUMISZERELŐ SEGÉD

pozícióba, megszerezhető szakképesítéssel.
FELADATOK:

  • Gumiabroncsok és kerekek összekészítése, le- és felszerelése, átszerelése,
  • Centrírozás,
  • Defektjavítás,
  • Gumiabroncsok tárolásával kapcsolatos feladatok.
ELVÁRÁSOK:

  • Fizikai alkalmasság, gyors, pontos munkavégzés.
ELŐNYT JELENT:

  • Gumiszerelő tapasztalat,
  • B, C kategóriás jogosítvány.
Juttatások:
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Ingyenes OKJ tanfolyam,
  • Jól felszerelt műhely,
  • Jó minőségű munkaruházat,
  • Belső vásárlási kedvezmény,
  • Összetartó, jó fej csapat.
Egyéb információk:
  • A munkavégzés helye: III., Csillaghegyi út 22.
  • Napi 8 órás nappali munkavégzés hétfőtől – péntekig (8-17 óráig).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!