ÉPÍTÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, többségében kiviteli tervezéssel foglalkozó építésziroda keres új munkatársakat,

ÉPÍTÉSZ

munkakörbe!

Műszaki beállítottság előny!

Feladatok:

  • Építészeti tervezés, engedélyezési és kiviteli tervek készítése,
  • dokumentációk összeállítása,
  • szakági tervezők koordinálása és velük való egyeztetés.
Követelmények:
  • Szakirányú technikusi vagy felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok,
  • ArchiCAD (20 vagy újabb) haladó szintű ismerete,
  • 3D modellezésben való jártasság,
  • magyar nyelvtudás,
  • önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Műszaki gondolkodásmód,
  • építészmérnöki végzettség,
  • idegen nyelvi ismeretek (angol vagy német),
  • ArchiCAD új változatainak kiemelkedő ismerete,
  • BIM tapasztalat,
  • jó csapatjátékos.
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés,
  • részmunkaidős/alvállalkozói munkavégzés lehetősége,
  • heti 1 nap home office lehetőség,
  • internet hozzájárulás,
  • vidékről való munkába járás támogatása.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület (Újbuda-központ)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra + 1/2 óra ebédszünet, rugalmas munkakezdéssel

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra frissített, magyar nyelvű önéletrajzát a

"JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Budapest

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben növekvő, tőkeerős magasépítési cégnél szeretné hasznosítani építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba győri irodánkba: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ Megbízónk mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív építőipari kivitelező társaság.

A hirdetés lejár 27 nap múlva