SZÁLLODAIGAZGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Vendéglátás / Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy nemzetközi csoport magyarországi szállodája. A főváros szívében található hibrid hotel számára keressük a megfelelő jelöltet a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Megnyitás előtti feladatok ellátása, ellenőrzése, a szálloda nyitó PR kampányok menedzsmentje
  • Helyi önkormányzattal kommunikáció a szálloda megnyitása végett (jóváhagyások, használatbavételi engedély és a projektfejlesztéssel kapcsolatos egyéb feladatok ellátása)
  • Részvétel a munkaerő felvételi folyamatokban és a személyzeti képzések megszervezésében
  • Költségvetések és árképzési stratégia meghatározása és értékesítési stratégia kialakítása
  • Üzletfejlesztési folyamatok menedzsmentje
  • Pályázatok és szerződések előkészítése a működési kellékek és felszerelések beszerzéséhez
  • Szálloda üzemeltetésével kapcsolatos egyéb menedzsment
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 éves szálloda vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Hotelszoftver-tudatosság
  • Erős vezetői és emberi erőforrás-menedzsment készségek
  • Elemző és stratégiai gondolkodásmód, illetve erős problémamegoldó képesség
  • Kiváló tárgyalási kvalitás, prioritások megfelelő kezelése
Amit a cég kínál:
  • Multinacionális légkör, újonnan felújított, modern munkakörnyezet
  • Piacképes kompenzációs csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest. VII. kerület
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!