EHS MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Munkavédelem / Tűzvédelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat. A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Szigetszentmiklósi gyárukba keresik leendő munkatársukat az alábbi munkakörbe:

EHS MÉRNÖK
Feladatok:
  • EHS előírások folyamatos fejlesztése,
  • EHS külső tanácsadók munkájának koordinálása,
  • EHS oktatások (belépő, ismétlődő) megtartása, adminisztrációja,
  • EHS bejárások megszervezése és lebonyolítása, feltárt hiányosságok megszüntetésének koordinálása,
  • Szükséges belső riportok ill. Külső szerveknek, hatóságoknak küldendő jelentések,
  • Jogszabályok által előírt nyilvántartások vezetése,
  • Műszaki, EHS oktatóanyagok készítése, oktatások végrehajtása,
  • Felkészülés és felkészítés az auditokra (külső, belső),
  • Az ISO 9001 és 14001 –es rendszer által előírt követelmények betartása, betartatása,
  • Munkabalesetek kivizsgálása és nyilvántartása,
  • EHS manager támogatása a napi feladatokban és adminisztrációban,
  • Gépek üzembe helyezésének koordinálása munkavédelmi szempontból,
  • ISO auditra való felkészítés, belső auditok szervezése, külső auditok lebonyolításában való aktív közreműködés.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, (preferáltan környezetvédelem, munkavédelem),
  • Min. 1-3 éves szakmai tapasztalat EHS területen, multinacionális gyártókörnyezetben,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (külföldi kollégákkal történő egyeztetéshez),
  • MS Office ismeretek.
Előnyök:
  • Tűzvédelmi végzettség.
Juttatások, ajánlat:
  • Stabil, nemzetközi háttér, skandináv multinacionális munkakörnyezet,
  • Cafeteria és üzemanyagtámogatás,
  • Minden héten gyümölcsnap,
  • Ingyenes parkolási lehetőség az ipari park területén.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 07:30-tól 16:00-ig vagy 08:00-tól 16:30-ig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Munkavédelem / Tűzvédelem | Budapest

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cég további sikereihez az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva