PÁLYÁZATÍRÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást.

Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Vállalati hitelkérelmek és vállalkozásfejlesztési pályázatok írása, összeállítása
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, alkalmanként helyszíni látogatás
  • Szükséges dokumentáció elkészítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat vállalkozásfejlesztési pályázatok írásában (beruházási, K+F, informatikai, vidékfejlesztési pályázatok)
  • Alkalmazotti jogviszony vállalása
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Intenzív képzés a betanulási időszakban, pártfogó szakmai támogatásával
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyfél látogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Amennyiben szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik! Amennyiben szeretné az angol nyelvet napi szinten használni! Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni! Amennyiben NAGYON IGÉNYES irodai környezetben érzi jól magát, pályázza meg ezt a pozíciót! Multinacionális partnerünk számára keresünk RECEPCIÓS pozícióba új munkatársat. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni.

A hirdetés lejár 23 nap múlva