PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • vevő számlák kiállítása és kezelése, a számlák teljesítését alátámasztó dokumentumok ellenőrzése, számlákkal kapcsolatos vevői kérdések kezelése
  • kintlévőségek naprakész követése, kezelése
  • banki ügyek intézése (utalások indítása, bejövő tételek feldolgozása)
  • házipénztár kezelése, és pénztári mozgások nyilvántartása
  • bankkártyás költségelszámolások kezelése, nyilvántartása
  • könyvelési anyagok előkészítésének támogatása
  • éves könyvvizsgálatban való aktív részvétel
  • egyenlegközlő levelek elkészítése, kiküldése a vevők részére
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • bejövő számlák és egyéb céges dokumentumok rendezése és iktatása, jóváhagyási folyamat végig követése, számlák rendszerezése
  • a menedzsment és a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • egyéb, a pénzügyi és adminisztratív munkafolyamathoz kapcsolódó feladatok ellátása
Elvárás:
  • pénzügyi-számviteli OKJ képesítés
  • pénzügyi / számviteli területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • a számviteli és adózási szabályok naprakész ismerete
  • magabiztos, erős MS Excel tudás, Pivot tábla ismeret
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • magas szintű precizitás, megbízhatóság, önállóság
Előny:
  • angol nyelvtudás
  • mérlegképes könyvelői képesítés
Amit kínálunk:
  • változatos munka, egy hatékony minőségi szolgáltatás nyújtó munkakultúrában
  • színvonalas munkahelyi körülmények
  • komoly szakmai lehetőség, szakmai célok elérésében való támogatás
  • szakmai tudás bővítésének lehetősége, továbbképzések biztosítása
Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Munkaidő: napi 8 óra (9.00. -17.30)

  • Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldje el frissített önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Páty és Biatorbágy között elhelyezkedő telephelyű, 20 éves tapasztalattal rendelkező aszalvány és snack termékeket csomagoló cég felvételt hirdet az alábbi munkakörre: FŐKÖNYVELŐ

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Partnerünk nagyobb építőipari projektek megvalósítására, építészeti kivitelezésre szakosodott magyar tulajdonú vállalkozás, külön könyvelési részleggel, mely a saját cég könyvelésén kívül (nem könyvelő irodaként) több másik cég teljes könyvelését is végzi. Jelenleg munkatársat keresnek az alábbi pozícióba: KÖNYVELŐ

A hirdetés lejár 26 nap múlva