ÉPÍTÉSVEZETŐ (VÍZÉPÍTÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk közel 30 éve nyújt széleskörű szolgáltatásokat a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein.
Vízépítési projektekkel foglalkozó csapatukba keresünk most szakembert, az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A kivitelezési munkák irányítása és ellenőrzése
  • Az alvállalkozók és a saját fizikai állomány koordinálása
  • A határidők és a minőség betartatása
  • A minőség nem megfelelősége esetén a szükséges intézkedések megtétele
  • Ütemtervek készítése és folyamatos aktualizálása
  • Építései naplók vezetése, ellenőrzése
  • Átadás-átvétel eljárásokon, bejárásokon való részvétel
  • Hiba-és hiánylista összeállítása
  • Az anyagok és eszközök átvételének, tárolásának ás őrzésének biztosítása
  • A teljesítésigazolások aláírása Felelős Műszaki Vezetőként
  • Szoros együttműködés a projektvezetővel

Elvárások:

  • Építőmérnöki végzettség – vízépítésben szerzett tapasztalat esetén a technikusi végzettség is elegendő
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultsággal való rendelkezés (vízépítési terület)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat vízépítésben
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, ha:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatrendszer a kivitelezési piacon

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér, teljesítményalapú bónusz, cafeteria
  • Céges autó
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató
  • Felelősségteljes pozíció

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz csatolásával rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 37 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk évtizedek óta kínál széleskörű megoldásokat a kármentesítés és hulladékgazdálkodás területén. Környezetvédelmi beruházások lebonyolításával foglalkozó csapatuk élére keresünk most szakembert az alábbi pozícióra: PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐMÉRNÖK- KÁRMENTESÍTÉS ÉS HULLADÉKGAZDÁLKODÁS )

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, bővítés miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 9 nap múlva