ÉPÍTÉSVEZETŐ (VÍZÉPÍTÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk közel 30 éve nyújt széleskörű szolgáltatásokat a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein.
Vízépítési projektekkel foglalkozó csapatukba keresünk most szakembert, az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A kivitelezési munkák irányítása és ellenőrzése
  • Az alvállalkozók és a saját fizikai állomány koordinálása
  • A határidők és a minőség betartatása
  • A minőség nem megfelelősége esetén a szükséges intézkedések megtétele
  • Ütemtervek készítése és folyamatos aktualizálása
  • Építései naplók vezetése, ellenőrzése
  • Átadás-átvétel eljárásokon, bejárásokon való részvétel
  • Hiba-és hiánylista összeállítása
  • Az anyagok és eszközök átvételének, tárolásának ás őrzésének biztosítása
  • A teljesítésigazolások aláírása Felelős Műszaki Vezetőként
  • Szoros együttműködés a projektvezetővel

Elvárások:

  • Építőmérnöki végzettség – vízépítésben szerzett tapasztalat esetén a technikusi végzettség is elegendő
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultsággal való rendelkezés (vízépítési terület)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat vízépítésben
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, ha:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatrendszer a kivitelezési piacon

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér, teljesítményalapú bónusz, cafeteria
  • Céges autó
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató
  • Felelősségteljes pozíció

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz csatolásával rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 13 nap múlva