KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az egyik vezető nyomdaipari vállalat, 27 éves szakmai tapasztalatával, kimagasló technológiai felszereltséggel, széleskörü termékkínálattal áll ügyfelei rendelkezésére.

Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • mechanikus, pneumatikus gépek szerelése
  • megelőző, tervszerű karbantartásban való részvétel

Feltételek:

  • gépszerelésben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • igényes, pontos munkavégzés
Előny:

  • villamossági ismeretek
Mit adunk cserébe?

  • jó csapatot
  • barátságos, segítőkész kollégákat
  • biztonságot, tervezhetőséget
  • versenyképes jövedelmet
  • megbecsülést
  • modern, kiváló munkakörülményeket

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalat, akik több, mint 30 éve foglalkoznak acélszerkezet gyártással, és épületek generálkivitelezésével. A gyártás jelenleg két Fejér megyei- saját tulajdonú - telephelyen történik. Csapatukat erősítve keresünk most számukra egy tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás / Termelés | Kecskemét

Több, mint 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, amely 20 éve működik Magyarországon, keresi új szakemberét. A cég az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban. Jelenleg felvételre keresnek TECHNIKUS/HELYETTES MŰSZAKVEZETŐ munkatársat, 3 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 23 nap múlva