PROJEKTVEZETŐ (ÉPÜLETAUTOMATIKA KIVITELEZÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk  épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.

Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk

PROJEKTVEZETŐ

kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására.
Feladatok:
  • Épületautomatikai kivitelezések teljes körű projektfelügyelete
  • Projekt műszaki tartalmának figyelemmel követés
  • Épületautomatika rendszerek üzembe helyezése
  • Átadási dokumentáció összeállítása a projekt zárásakor
  • Aktív kapcsolattartás a projekt résztvevőivel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség (villamos-, gépész-, mechatronikai mérnök)
  • Legalább 2 éves épületautomatika projektvezetői gyakorlat
  • Siemens épületautomatika termékpaletta alapismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Projektvezetői tapasztalat ipari épületek villamoskivitelezésében
  • Auto-Cad és EPLAN felhasználó szintű ismerete
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
Amit nyújtanak:
  • Piacképes alapbér + cafeteria (bruttó 600.000 Ft/év)
  • Céges autó, telefon, notebook
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • Jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • Könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. központ
  • A projektek főként Budapest és vonzáskörzetében, de ritkábban országosan is előfordulhatnak

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra az önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált. Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni. Dinamikusan fejlődő szakmai csapatuk keres új kollégát.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Megbízónk egy amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel valamint műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó vállalat. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW. Termelési tevékenységük támogatására keresünk számukra új kollégát VILLAMOSMÉRNÖK (IPARI AUTOMATIZÁLÁS) pozícióba

A hirdetés lejár 31 nap múlva