GRAFIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezel 3 éves tapasztalattal grafikusként?

Szeretnél egy jókedvű, fiatalos csapat része lenni?

Partnercégünk a magyar biztonságtechnikai nagykereskedelem piacvezető cége.

Folyamatos bővülnek, aminek eredményeként új csapattagot keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

GRAFIKUS

FELADATOK:

  • Grafikai csoport részeként, szoros együttműködés a műszaki társosztályokkal,
  • Online kampányok tervezése és lebonyolítása,
  • Grafikai anyagok önálló kivitelezése,
  • Weblapok tartalmi frissítése, karbantartása,
  • Online és offline anyagok kivitelezése,
  • Képi tartalmak előállítása és szerkesztése.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves grafikai tapasztalat,
  • Magas szintű jártasság az Adobe termékek használatában: Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere pro, After Effects,
  • A felsoroltakon felüli, magas szintű számítógépes ismeretek,
  • Szoros együttműködési készség,
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatközpontú, önálló személyiség,
  • Jó problémaelemző és problémamegoldó készség,
  • Jó kommunikációs készség.

ELŐNYÖK:

  • Videó vágásban szerzett jártasság,
  • Print nyomdai tapasztalat,
  • Jó szövegírási készség,
  • 3D tervezésben szerzett tapasztalat.

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • Stabil céges háttér,
  • Jól felszerelt, modern munkahely,
  • Home office lehetőség,
  • Telefon előfizetés, laptop,
  • Fiatalos, jókedvű csapat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 08:00-tól 17:00-ig, pénteken 08:00-tól 16:00-ig.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!