ÉPÍTÉSVEZETŐ (ÉPÜLETAUTOMATIKA KIVITELEZÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk  épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.

Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk

ÉPÍTÉSVEZETŐ

kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására.
Feladatok:
  • A szerelésvezető munkájának felügyelete/ellenőrzése
  • Projektvezető felé riportálás a projekt állásáról
  • E-napló vezetése, projekttel kapcsolatos adminisztráció vezetése
  • Megbízóval egyeztetés a projekt állásáról
  • Pótmunkákkal kapcsolatos ajánlatok elkészítése
Elvárás
  • Mérnöki végzettség (villamos-, gépész-, mechatronikai mérnök)
  • Legalább 2 év építésvezetői gyakorlat épületautomatika projekteken
  • Siemens épületautomatika termékpaletta alapismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Auto-Cad alapú programok kezelése
  • Irányítástechnika, erősáramú projektekben való részvétel
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
Amit nyújtanak:
  • Piacképes alapbér + cafeteria (bruttó 600.000 Ft/év)
  • Céges autó, telefon, notebook
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • Jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • Könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. központ
  • A projektek főként Budapest és vonzáskörzetében, de ritkábban országosan is előfordulhatnak

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra az önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is? Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte. Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba: SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 6 nap múlva